ALLDERMO GÜNLÜK NEMLENDİRİCİ BAKIM KREMİ 50ML

   Probiyotik ve sut protein ite zenginleştirilmiş formülü ile cildinize doğal koruma sağlar. Cildi nemlendirir ve yumuşatmaya yardımcı olur. Doğal yağ bileşenleri ve bitki özleriyle cildi besler, bakım yapar. Panthenol, niacina-mide (vitamin B3), aloe vera ekstrakt ve E vitamini ile zenginleştirilmiştir. Normal ve kuru ciltler için tasarlanmış özel formülüyle etkin bir cilt bakımı sağlar.

 

 Temizliğini tamamladığınız cildinize günlük olarak uygulayın. Gerektiğinde uygulamayı tekrarlayın.

 
• Süt Proteini;
Süt Proteini, vitamin ve mineral açısından zengin içeriği ile pürüzsüz, parlak, bebeksi bir cilde sahip olmanızı sağlar. Alfa hidroksi asid olan laktik asit içeriği sayesinde ciltten ölü hücreleri uzaklaştırır ve hücre yenilenmesini sağlar. Kırışıklık oluşumunu önler, cilt tonunu eşitler ve cildin nem dengesini sağlar.
• Vitamin B3;
Vitamin B3 cilt lekelerini azaltır ve yeni cilt lekesi oluşumunu önler. Cildin bariyer fonksiyonlarını güçlendirir. Cildin sağlıklı bir şekilde yenilenmesine yardımcı olur.
• Probiyotik içerik;
Probiyotikler yoğurt ve süt içerisinde yer alan faydalı bakteri kültürlerinden yola çıkılarak geliştirilmektedir. Probiyotikler, cildinize faydalıdır. Cildinizin pH seviyesini dengede de tutarak, cildinizin nemini kaybetmesine engel olur. Cildin nemini kaybetmesi ise dehidrasyo-na, hassasiyete, kuruluğa ve tahrişe sebep olabilir. Probiyotikler cilt üzerinde koruyucu bir katman oluşturur.Ciltte meydana gelen inflamasyonu ve kızarıklığı yatıştırır ve aknelerin tedavi edilmesinde de oldukça etkilidir. Cildinizi, tedavi ederken aynı zamanda nemlendirir.
• Aloe Vera Ekstrakt;
içeriğinde gliserin, sodyum palmat, sodyum karbonat, sodyum palmiye kemelatı, sorbitol, ve benzeri çeşitli besin maddeleri bulunur. Bunlar cilt için faydalıdır ve cildinizi besler. Cildin kolajen yapısını ve elastikiyetini korur. Yaşlanmanın erken belirtilerini engeller akne ve sivilce oluşumunu önler sağlıkla parlayan cilde sahip olmanızı sağlar.

BENZER ÜRÜNLER