ALLDERMO GECE BAKIM KREMİ 50ML

İçeriğindeki Passiflora ve Laminaria ekstraktı sayesinde cildi dinlendirir. Doğal kaynaklı aktifleri sayesinde ve zengin içeriğiyle cildin canlanmasına ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Işıltılı bir cilt sağlar.

 

 Gece yatmadan önceki temizliğin ardından cildinize hafifçe yukarı doğru hareketlerle masaj yaparak uygulayın.

 
• Passiflora Eskrakti;
Passiflora Ekstraktı A, B1, 82, B5 ve C vitaminleri açısından oldukça zengindir. Bu vitaminlerin tamamı cildiniz için çok faydalıdır. Passiflora hücre yenilenmesini tetikler. Bu sayede cildin yaşlanması gecikir. Hücre yeni-leyici etkisi cilt lekelerinin yok olmasına katkı sağlar.Yüksek antioksidan içeriği cilde sağlıklı bir görünüm kazandırır. Sakinleştirici ve stres azaltıcı özelliği olması ile bu sebepten cildin yaşlanmasını ve sarkmalar ile kırışıklıklar oluşmasını engeller ve cildinizi dinlendirir.
• Laminaria Ekstraktı;
Aktif mineral ve vitaminler sayesinde, cildin kalitesini arttırır, kan dolaşımını hızlandırır. Yaşlılık lekelerini ve cilt yaşlanmasını önler. Laminaria cildinizi besler, pOrOzsüzleştirir, gençleştirir, dinlendir bir bütün belirgin etki sağlayarak cildinizi yeniler.
• Nem Bombası;
Glycerın, Sorbıtol, Laminaria Dıgıtata Extract, Lecıthın, Xanthan Gıım ve Dıatomaceous Earth etken maddeleri dermokozmetik alanda nem bombası olarak bilinir. Nem bombası, cilt kalitesinin yükselmesine yardımcı olur. Gece boyunca cildinize ihtiyacı olan nemi verir ve sabaha ışıltılı bir cilt ile uyanırsınız.

BENZER ÜRÜNLER