ALLDERMO GÖZ ÇEVRESİ BAKIM KREMİ 15ML

  Göz altı torbaları, koyu halkalar ve göz çevresindeki kırışıkları hedef alan 3 etkili özel yapısı sayesinde göz çevresinin canlanmasını, daha aydınlık görünmesini sağlar, ipeksi bir yumuşaklık verir. Hyaluronik asit ve at kestanesi ekstresi ile zenginleştirilmiş formülü ile göz çevrenize doğal koruma sağlar.

 

 Sabah ve akşam, temizliğini tamamladığınız göz çevrenize parmak uçlarınızla nazikçe masaj yaparak uygulayın.

 
• Hyaluronik Asit;
HyaLuronic Asit, çok özet bir proteindir. Dokularda bulunan hücrelerin arasındaki boşlukların bir bileşenidir, yaşayan bütün organizmalarda mevcuttur. Gözü çevreleyen sıvıda ve bağlayıcı dokularda da mevcuttur, ayrıca cilt dokusunun içinde de bulunur. Cilt dokusundaki HyaluronicAsitjele benzeyen bir maddedir. Elastin ve kolajen lifleri arasındaki boşlukları doldurur. Beyaz hücreleri aktifleştiren hücre kökünü kontrol eder ve hücreleri korur.                Bu özellikleri başta olmak üzere birde diğer doğal maddelerden daha çok miktarda su tutabilme özelliği sayesinde ciltteki kırışıklıklar azaltır, yeni kırışık oluşmasını önler, cilt pürüzsüzleşir ve yumuşar.
• At Kestanesi Ekstresi;
Antioksidan özellikleri sayesinde, yaşlanma karşıtı anti aging olarak kullanılır. Kan dolaşımını arttırarak kılcal damarları güçlendirir. Bu sayede göz çevresindeki kırışıklıkları, gözaltı şişliklerini, göz çevresindeki koyu halkaları giderir. Âdeta doğal bir botoks etkisi yaratır. Gön boyunca göz çevresinin nemini koruyarak kırışık oluşumunu önler.
 

BENZER ÜRÜNLER