ALLDERMO KEPEK KARŞITI BAKIM ŞAMPUANI 200ML

   İçeliğindeki Biotin, Bitkisel Keratin Kompleks, Zinc Pyrithione, Panthenol ve Çay ağacı yağı ile yağlanma, kepek gibi oluşumları engellemeye yardımcı olur.

 

   Islak saça masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. 1-2 dakika bekletip bol suyla durulayın. Gerekiyorsa uygulamayı tekrarlayın. Günlük kullanıma uygundur.

 
• Biotin (Vitamin H);
Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için Biotin, e en çok ihtiyaç duyulan vitamindir. Biotin ek- « sikliği yaşayan insanların saçlarında önce A kalite kaybı, matlaşma, incelme ve erken be- s yazlama görülür. Biotin saç kalitesini arttırdı- n ğı gibi saç uzamasını da hızlandırır. k
• Bitkisel Keratin Komplex;
Keratin, doğal olarak saç tellerinde bulunan ^ ve saça yapısını veren bir protein adıdır. Keratin; hasarlı ve yıpranmış saçları onarır, tamir K
eder. Saçlarımızın esnek yapısı keratin saye- g
sinde korunmaktadır. Keratin Komplex saçları s vitaminler, antioksidanlar, doğal yağ asitleri, r; doğal yağlar ile besler, onarır, güçlendirir ve nemlendirir.
• Zınc Pyrıthıone;
Çinkonun bir tür formülize edilmiş halidir.
Zınc Pyrıthıone antibakteriyel ve antifungal özellikleri ile bakteri gelişimini durdurur, saçlarınızın kepek ve yağlanmasını önler. Saç derisinde bulunan ölü cilt tabakasını eriterek, hızlı şekilde cilt yenilenmesini sağlar ve kepek sorununu çözer.
Saç derisinde ve kepek tedavisinde kullanılan en iyi sonuç veren etken maddedir.
• Çay Ağacı Yağı;
Antiseptik bir yağdır. Çay ağacı yağı saç derisindeki gözenekleri açar. Saçlarınızın dökülmesine sebep olan kepek, mantar, kuruluk, kaşıntı, alerji, gibi sorunları ortadan kaldırarak saç derisinin doğal yapısını korur. Saç derisindeki kalıntıları derinlemesine temizlerken aynı zamanda saç derisini de besler.