ALLDERMO DÖKÜLME KARŞITI ŞAMPUAN KADINLAR İÇİN 200ML

    İçeriğindeki Biotin, Bitkisel Keratin Kompleks ve At kuyruğu ekstraktı ile saça yoğun bakım yaparak, saç dökülmesinin engellenmesine yardımcı olur. Saçı nazikçe temizler, ferahlık verir. Saça yumuşaklık ve parlaklık kazandırır.

 

     Islak saça masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. 1-2 dakika bekletip bol suyla durulayın. Gerekiyorsa uygulamayı tekrarlayın. Günlük kullanıma uygundur.

 
• Bıotın IVıtamın HJ;
Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için Biotin, en çok ihtiyaç duyulan vitamindir. Biotin eksikliği yaşayan insanların saçlarında önce kalite kaybı, matlaşma, incelme ve erken beyazlama görülür. Biotin saç kalitesini arttırdığı gibi saç uzamasını da hızlandırır.
• Bitkisel Keratin Komplex;
Keratin doğal olarak saç tellerinde bulunan ve saça yapısını veren bir protein adıdır. Keratin; hasarlı ve yıpranmış saçları onarır, amir eder. Saclarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. Keratin Komplex saçları vitaminler, antioksidanlar, doğal yapı asitleri, doğal yağlar ile besler, onarır, güçlendirir ve nemlendirir.
• Atkuyruğu Extrakti;
içeriğinde bulunan silika sayesinde, saç dökülmelerine neden olan pek çok sebeple saç köklerine yeterli oksijen ve besinlerin ulaşmasına engel olan radikallerin olumsuz etkilerini engeller, saç tellerinin gürleşmesini ve hacim kazanmasını sağlar. Ayrıca saçın kırılma ve yıpranmasını önleyerek hızlı ve sağlıklı uzamasını sağlar.
 

Aqua,
Sodium Laurov| Methyl Isethionate,
Cocamidopropyl Betaine, Disodium
Cocoamphodiacetate, Sodium Methyl
Oleoy| Taurate, PEG-120 Methyl
Glucose Dioleate, Equisetum Arvense
Extract, PEG-7 Glyceryl Cocoate,
Propoxytetramethyl Piperidinyl
Dimethicone, Polyquaternium-10,
Hydrolyzed Soy Protein, Hydrolyzed
Corn Protein, Hydrolyzed Wheat
Protein, Biotin, Panthenol, Parfum,
Benzyl Alcohol,
Methylchloroisothiazolinone,
Methylisothiazolinone, Disodium
EDTA, Citric Acid