Passirelax Şurup 180 Ml

Günlük hayatta karşılaşılan zorluklar, geçmiş dönemde yaşanmış travmalar veya sorunlar kişinin duygusal yaşantısını olumsuz etkilemekte gerginlik, sıkıntı, bunaltı, huzursuzluk, uyku sorunları gibi duygu durum bozukluklarına neden olmaktadır, passiflora & Valerian ekstresi, içerdiği alkaloitler ve flavonlar sayesinde sinirleri yatıştırdığı, stres, gerginlik, edişe ve üzüntü hallerinin giderilmesinde yardımcı olduğu bilinen bir bitkidir. Premenstrüel sendromda, menopoz dönemi sıkıntılarda, sinirsel hipertansiyonda rahatlatıcı ektisi ile tedaviye destek sağlar. Alışkanlık yapmaması yardımcı tedavinin güvenirliliği açısından önemli bir artı sağlar, ertesi gün sersemliği, kilo aldırma, tansiyon bozukluğu veya kişilik bozukluklarına neden olmaz.

Kediotu sakinleştirici, yatıştırıcı ve uykuya dalmayı kolaylaştıran etkiler sergilediği bilinen bir bitkidir. Sinir ve stres nedeni ile kasılan kasları yatıştırarak ve daha iyi uyku kalitesine ulaşmasını sağlar.

Tavsiye edilen günlük dozu aşmayın. Takviye edici gıdalar beslenme değeri yerine geçmez. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

İLAÇ DEĞİLDİR. Hastalıkların önlenmesi veya tedavi edilmesi amacı ile kullanılmaz.  Hamilelik ve emzirme dönemi ile hastalık veya ilaç kullanılması durumunda doktorunuza danışınız.

Tavsiye edilen günlük alım dozu; 4-10 yaş grubu çocuklarda 5 ml 11 yaş ve üzeri bireylerde 10 ml kullanılması önerilir.

İçerdiği etken maddelerin bilinen bir yan etkisi yoktur. Bağımlılığa neden olmaz.

Deiyonize su, Seker, Gliserol- E422,
Sorbitol-E420, Passiflora Ekstresi, Kediotu
ekstresi, Bögürtlen aromas, Potasyum
sorbat-E202, Sodyum benzoat-E211,
Ksantan gam-E415,