ALLDERMO ARINDIRICI VE CANLANDIRICI YÜZ TEMİZLEME KÖPÜĞÜ 150ML

 Bitkisel ekstraktlar, panthenol ve yumuşak temizleyici ajanlar ile özel olarak formalite edilmiştir. Tüm cilt tipleri için yumuşak ve etkili bir temizlik sağlar. Gözeneklerin temizlenmesine. böylece siyah nokta oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Cadı Fındığı Yaprağı Ekstratı, göl suyu, aloe vera ekstraktı ve vitaminler ile cildinizi arındırırken çok yönlü bakım yapar. Cildinizi nemlendirir.

 Hafifçe ıslattığınızyüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayın. Ilık suyla durulayın.

 
• Aloe Vera Ekstrakt;
içeriğinde gliserin, sodyum palmat, sodyum karbonat, sodyum palmiye kemelatı, sorbi-tol, ve benzeri çeşitli besin maddeleri bulunur. Bunlar cilt için faydalıdır ve cildinizi besler. Cildin kolajen yapısını ve elastikiyetini korur. Yaşlanmanın erken belirtilerini engeller akne ve sivilce oluşumunu önler sağlıkla parlayan cilde sahip olmanızı sağlar.
• Vitamin B5;
Sağlıklı bir cildin yapı taşını oluşturan vitaminlerden Provitamin B5 cildinizin yenilenme özelliğini harekete geçirir. Cildin nem tutma kabiliyetini korur ve tekrar yağ tabakası oluşturarak kırışık oluşumunu önler. Cilt dokusunun hızlı onarılması ve iyileşmesine yardımcı olur.
• Cadı Fındığı Yaprağı Eksraktı (Hamamelis Virginiana Leaf Extract);
Cadı Fındığı ekstresi. antibakteriyelve anti-oksidan aktivite gösteren biyolojik moleküllerden oluşan, cilt için oldukça sağlıklı bir bitkidir. Buna ek olarak, doğal bir gözenek sıkılaştırıcıdır. Cilt lekelerinin giderilmesinde olukça faydalı olup sivilce ve akne tedavisinde yardımcı bir etken madde olarak kullanılmaktadır.