ALLDERMO PANTHENOL PLUS KREM

40 gr ve 120 g olarak iki ayrı formda sunulmuştur

Tüm Cilt Tipleri İçin El,Yüz ve Vücut Kremi

 

Alldermo Panthenol Plus krem içeriğindeki Provitamin B5  ve besleyici yağlarla formülasyonu özel olarak geliştirilmiştir.Aynı sefa yağı,lavanta yağı,lanolin,allantoin,ve vitamin e ile cilde nemli pürüzsüz ve yumuşak tutarak doğal bakım süreci oluşturur.Busayede derideki kuruluğun giderilmesine yardımcı olur. Hergün kullanım için uygundur.İhtiyaç duydukça kullanabilirsiniz.

Yumuşak ve hızlıemilen formülüyle,cilde rahatlama ve serinlik hissi verir, yapışyapışve yağlıbir doku oluşturmaz.

Alldermo Panthenol Plus yüz kremi olarak da rahatlıkla kullanılabilir.Yüzünüz makyajdan arındıktan sonra ,yatmadan evvel,makyaj öncesi baz olarak,gündelik nemlendirici olarak rahatlıkla kullanabileceğiniz yapıda bir kremdir.

Aldermo Panthenol Plus cilt bakım kremini,sorunlu bölgeye az miktar sürmeniz kafidir.Krem ,cilt tarafından emilinceye kadar dairesel hareketlerle cildinize yedirebilirsiniz.

Aqua, Panthenol, Paraffinum Liquidum, Petrolatum, Cetearyl Alcohol, Glyceryl Stearate, Lanolin, Stearic Acid, Calendula Officinalis Flower Oil,
Tocopherol, Glycerin, Ceteareth-25, Phenoxyethanol, Ceteareth-20, Lavandula Officinalis Flower Oil, Cetyl Palmitate, Parfum, Ceteareth-12, Benzoic Acid,
Allantoin, Dehydroacetic Acid, Disodium EDTA