ALLDERMO YAŞLANMA KARŞITI BAKIM KREMİ 50ML

İçeriğindeki kök hücre teknolojisi ile elde I edilmiş aktifi sayesinde cildin canlanmasına ve kırışıklık görünümünün azalmasına yardımcı olur. Elastikiyeti arttırır, ışıltılı bir cilt sağlar. Kolajen ve elastin kaybını azaltarak, kırışıklıkları azaltır.

 

 Günlük temizliğin ardından cildinize hafifçe yukarı doğru hareketlerle masaj yaparak günde iki kez uygulayın. Tavsiyemiz; Alldermo Yaşlanma Karşıtı Bakım Serumu ile birlikte kullanmanız.

 
• Kırmızı Üzüm Kök Hücre Teknolojisi;
Vitis Vinifera , üzüm kallus kültür ekstratı olarak da bilinir ve cilt dokusu gelişiminde önemli bir rol oynayan güçlü bir antioksidan-dır. Araştırmalar üzüm kök hücrelerinin epi-dermal yaşlanmaya karşı hücreleri korumak ve yenileme yeteneğine sahip olduğunu göstermiştir. Üzüm Özütü, güneşe maruz kalma ve çevre kirleticilerinden dolayı cildi korumak için yüksek miktarda antioksidan içerir. Üzüm kök hücreleri, ultraviyole ışığa dayanma yeteneğine sahip üzümlerden seçilir; bu cilt güneş hasarına karşı korunmaya da yardımcı olur. Araştırmalar, üzüm ekstraktının canlı cilt hücrelerinin yaşlanma sürecini geciktirmede önemli bir rol oynadığını gösteriyor.
Üzüm Özütü, polifenoller, protonosiyanidinler, antosiyaninler ve flavonoidler olarak bilinen fitokimyasalları içerir. Bu fitokim yasallar genç görünümlü parlak cildi korumada temel bir rol oynamaktadır. Üzüm Ekstraktındaki Antosiyaninler en çok antienflamatuar ve antioksidan özelliklere sahip olduğu bilinmektedir. Bu özel özellikler yaraların iyileşme süresini hızlandırmak, şişmeyi azaltmak ve sağlıklı cildi korumak için kullanılır. Antioksidanlar proantosiyanidinlerde de bulunur ve E vitaminde bulunanlardan elli kat daha etkilidir ve C vitamininden yirmi kat daha etkilidir. Ek olarak, fitokimyasal proantosiyanidinler, ciltte tonlanmış ve sağlam kalmasından sorumlu olan ciltte kollajen ve elastin sentezini de uyarır ve korur. Elastin ve kolajenin doğal seviyeleri yaşlandıkça azalmakla birlikte derilerin yapısını korumak için bu seviyeleri artıracak içerikler kullanmak önemlidir. Bu nedenle üzüm çekirdeğinde bulunan proantosiyanidinler cildin kırışıklık ve gerginlik görünümünü azalttığı için son derece önemlidir.
• Peptitler;
Yaşlılıkla hücre yenilenmesinin yavaşlamasıyla birlikte epidermiste incelme olur. Hücrelerin sayı ve aktivitesinde azalmanın yanı sıra glizaminoglikan ve proteoglikanlar gibi maddelerde de azalma görülür. Bunun sonucunda da deri, katlanma ve buruşmalardan daha fazla etkilenir ve kırışıklıklar başlar, içeriğindeki peptitler, kolajen ve elastik kaybı nedeniyle cilt kalınlığındaki azalma ve kuruluğa bağlı oluşan kırışıklıkların görünümünde azalmaya yardımcı olurken cildi pürüzsüzleştirir.
 

BENZER ÜRÜNLER