Alldermo Vitamin C Serum 30 ML

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Aydınlatıcı C vitamini serumu, leke karşıtı etkisi yanı sıra cildinizin parlak ve dayanıklı bir görünüm kazanmasını sağlar. Cilt tonunu düzenler ve ildi aydınlatır. C vitamininin antioksidan özelliği sayesinde gün boyunca cildin maruz kaldığı dış etkenlere karşı korumaya yardımcı olur. Vitamin B3 (niasinamid) sayesinde cildin mat ve cansız görünümünü yok eder. Homojen bir cilt görünümüne ve aydınlık bir tona kavuşmanıza yardımcı olur.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Günlük temizliğin ardından yüzünüze günde iki kez birkaç damla serumu emilene kadar uygulayın. Daha iyi sonuç almak için 3 ay boyunca düzenli kullanımı önerilmektedir. Tavsiyemiz ürünü gündüz kullanımda SPF 50 güneş koruyucu krem ile kullanmanız.

 

UYARILAR

Haricen kullanılır. Tahriş olmuş ciltte kullanmayınız. Göze direkt temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Aqua, 3-0-Ethyl Ascorbic Acid, Niacinamide, Panthenol, Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Parfum, Tetrasodium EDTA 

BENZER ÜRÜNLER