ALLDERMO ONARICI BAKIM ŞAMPUANI 200ML

   Özellikle boyalı ve yıpranmış saçlar için formüle edilmiştir. Saç boyası, perma gibi kimyasal uygulamalar, güneş, fön, çevre kirliliği ve stres sonucu zarar görmüş saçları içeriğindeki Biotin, Bitkisel Keratin Kompleks, Isırgan ekstraktı ve badem yağı ile onarır, güclendirirve hacim kazandırır.

 

 Islak saça masaj yaparak uygulayın ve köpürtün. 1-2 dakika bekletip bol suyla durulayın. Gerekiyorsa uygulamayı tekrarlayın. Günlük kullanıma uygundur.

 
• Biotin (Vitamin H);
Sağlıklı saçlara sahip olabilmek için Biotin, en çok ihtiyaç duyulan vitamindir. Biotin eksikliği yaşayan insanların saçlarında önce kalite kaybı, matlaşma, incelme ve erken beyazlama görülür. Biotin saç kalitesini arttırdığı gibi saç uzamasını da hızlandırır.
• Bitkisel Keratin Komplex;
Keratin, doğal olarak saç tellerinde bulunan ve saça yapısını veren bir protein adıdır. Keratin; hasarlı ve yıpranmış saçları onarır, tamir eder. Saçlarımızın esnek yapısı keratin sayesinde korunmaktadır. Keratin Komplex saçları vitaminler, antioksidanlar, doğal yağ asitleri, doğal yağlar ile besler, onarır, güçlendirir ve nemlendirir.
• Isırgan Ekstrakti;
içerdiği vitaminler sayesinde, saçlarınızın dökülmesini engeller. Saçlarınızın yeniden çıkmasına yardımcı olur. Kırıkları onarır, saç uçlarını düzeltir Saç köklerini besler saç tellerini kalınlaştırır saçların gürleşmesine ve uzamasına yardımcı olur.
 

BENZER ÜRÜNLER