ALLDERMO LEKE KARŞITI BAKIM KREMİ SPF 15 50ML

  İçeliğindeki meyan kökü ekstresi, pirinç  kepeği yağı, drone teknolojisi ile üretilmiş peptit içerikli aktifi ve güneşten koruyucu bileşenler sayesinde lekelerin yoğunluğunun azalmasına, cilt tonunun düzenlenmesine ve aydınlanmasına yardımcı olur. Nemlendiriciler ve doğal yağlarla zenginleştirilmiş, hafif ve kolay emilen yapısı ile yağlı bir his bırakmadan cilde bakım yapar. Cildi UVA-UVB ışınlarının zararlarına karşı korur.

 

 Günlük temizliğin ardından ihtiyaç duyulan bölgeye günde iki kez uygulayın. Yoğun şekilde güneşe maruz kalınması durumunda, uygulamayı sık sık tekrarlayın. Daha iyi sonuç almak için 3 ay boyunca düzenli kullanımı önerilmektedir.

 
• Vitamin C;
C Vitamini temel olarak kollajen üretiminde gerekli olan temel moleküllerin birleşimini gerçekleştirir, bu sayede cildin daha sağlıklı olmasını ve güzel görünmesini sağlar. Cildinizi güneş ışınlarından korur, sadece güneş ışınlarından değil cildinizin zarar görmesine sebebiyet veren dış faktörlere karşı da koruma sağlar. Hücre yapısını koruyucu özelliği vardır. C vitamini iyi birantioksidan olduğundan cildinizi aydınlatır ve lekelerinizi ortadan kaldırır.
• Vitamin E;
Kılcal damarları güçlendirerek doğal bir anti aging görevi görür. Cildin erken yaşlanmasını geciktirir. Ciltte kırışıklık ve sarkma oluşumunu geciktirir. Koyu lekeler, akne, sivilce, yara, güneş yanıkları vb. cilt lekelerin iyileşmesinde etkilidir. Cildin yağ dengesini korur ve nemlendirir.
• Vitamin B3;
Vitamin B3 cilt lekelerini azaltır ve yeni cilt lekesi oluşumunu önler. Cildin bariyer fonksiyonlarını güçlendirir. Ciltte akneye yol açan aşırı yağ yapımını engeller. Cildin sağlıklı bir şekilde yenilenmesine yardımcı olur.
• Pirinç Kepeği Yağı İRıce Bran Oıl);
Cilt lekeleri melanosit hücrelerin salgıladığı melanin pigmentinin ciltte birikmesinden meydana gelir.
Cildinizde oluşmuş lekeleri de bu yağ sayesinde yok edebilirsiniz. Antioksidan bakımından zengin olan pirinç kepeği yağı cildi yumuşatır, akne, sivilce ve leke oluşumunu önler.Cildin elastikiyetini artırır ve cildin pürüzsüz görünmesini sağlar.
• Meyan Kökü Ektresi;
Etken maddesi Glycyrrhize ve Glabridin olan Meyan Kökü cilt lekeleri ve ten açıcı özelliği ile cildinize parlaklık verir. Cildi nemlendirir, cildi aydınlatır, cilt bozukluklarını giderir, Cildi güneş ışınlarından koruyarak tekrar leke oluşumunu önler.
• Drone Teknolojisi içeren Aktif Kompleksi;
Lactic Acid, Glycolic Acid Copolymer, Palmi-toyl Sh-0ctapeptide-24 Amide, Polyvinyl Alco-hol, Palmitoyl Sh-Tripeptide-5 Norisoleucyl Sh-Nonapeptide-1 etken maddeleri içeren Drone teknolojisi, cildinizde hasar görmüş leke, kırışıklık, cilt tahrişleri olan yerleri hedef seçerek hasar görmüş bölgeyi onarır.
 

Aqua,
Ethylhexyl Methoxycinnamate, Glyceryl
Stearate, Cetearyl Alcohol, C12-15 Alkyl
Benzoate, Cyclopentasiloxane, Glycerin,
Caprylic/Capric Triglyceride, Butyl
Methoxydibenzoylmethane,
Ceteareth-20, Niacinamide,
Butyrospermum Parkii Butter, Propylene
Glycol, Dimethicone/Vinyl Dimethicone
Crosspolymer, Oryza Sativa Bran Oil,
Glycyrrhiza Glabra Root Extract,
Dimethicone, Palmitoyl sh-Tripeptide-5
Norisoleucylsh-Nonapeptide-1, Glycolic
Acid, Lactic Acid, Sodium Ascorbyl
Phosphate, Polyvinyl Alcohol, Allantoin,
Phenoxyethanol, Palmitoyl
sh-Octapeptide-24 Amide, Tocopherol,
Panthenol, Ceteareth-12, Cetyl
Palmitate, Sodium Polyacrylate, Xanthan
Gum, Disodium EDTA, Ethylhexylglycerin

BENZER ÜRÜNLER