ALLDERMO KURU CİLTLER İÇİN TEMİZLEYİCİ ALKOLSÜZ TONİK 200ML

 PanthenoL.Biotin ve Cadı Fındığı Yaprağı Esk-tresi ile zenginleştirilmiş yumuşak formülü, cildi arındırır ve tazelik verir. Cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Cilt temizliğini tamamlayıp, cildi günlük bakıma hazırlar.

 

 Cildinizi sabah ve akşam temizledikten sonra, bir pamuk yardımıyla yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

 
• Gül Yağı;
Gül yağının antiseptik özettiği vardır. Citdi kurutmadan kir ve yağdan arındırır ve temizter. Astringent özettiği ite citdi sıkıtaştırır, topar-tar, kırışıklıktan önler ve cilde dirilik kazandırır. Ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde oldukça faydalıdır.
• Vitamin B5;
Sağlıklı bir cildin yapı taşını oluşturan vitaminlerden Provitamin B5 cildinizin yenilenme özelliğini harekete geçirir. Cildin nem tutma kabiliyetini korur ve tekrar yağ tabakası oluşturarak kırışık oluşumunu önler. Cilt dokusunun hızlı onarılması ve iyileşmesine yardımcı olur.
• Cadı Fındığı Yaprağı Eksraktı (HamamelisVirginiana Leat Extract);
Cadı Fındığı ekstresi, antibakteriyel ve anti-oksidan aktivite gösteren biyolojik moleküllerden oluşan, cilt için oldukça sağlıklı bir bitkidir. Buna ek olarak, doğal bir gözenek sı-kılaştırıcıdır. Cilt lekelerinin giderilmesinde olukça faydalı olup sivilce ve akne tedavisinde yardımcı bir etken madde olarak kullanılmaktadır.
 

BENZER ÜRÜNLER