Alldermo Kolajen Serum 30 ML

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Kolajen ve elastin seviyeleriniz, cildinizin ne kadar esnek, yumuşak ve sıkı olduğunu belirler. Yaşlandıkça, kolajen ve elastin seviyeleri azalır. Bu yüzden cildiniz, esnekliğini, sıkılığını ve pürüzsüzlüğünü kaybetmeye başlar. İçeriğindeki hyaluronik asit, kolajen ve peptitler, kolajen ve elastin kaybı nedeniyle cilt kalınlığındaki azalma ve kuruluğa bağlı oluşan kırışıklıkların görünümünde azalmaya yardımcı olurken cildin ışıltılı bir görünüm kazanmasına yardımcı olur. Vitamin B3 (niasinamid) sayesinde cildin mat ve cansız görünümünü yok eder. Homojen bir cilt görünümüne ve aydınlık bir tona kavuşmanıza yardımcı olur.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Günlük temizliğin ardından yüzünüze günde iki kez birkaç damla serumu emilene kadar uygulayın. Daha iyi sonuç almak için 3 ay boyunca düzenli kullanımı önerilmektedir.

 

 

UYARILAR

Haricen kullanılır. Tahriş olmuş ciltte kullanmayınız. Göze direkt temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Aqua, Collagen, Niacinamide Panthenol Pentylene Glycol, PEG-12 Dimethicone, Phenoxyethanol, Hydroxyethylcellulose, Allantoin, Polysorbate 20, Ethylhexylglycerin, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Parfum, Glycerin, Xanthan Gum, Polyvinyl Alcohol, Lactid Acid/Glycolic Acid Copolymer Copper Palmitoyl Heptapeptide-14, Heptapeptide-15 Palmitate, Tetrasodium EDTA, Caprylyl Glycol, Glyceryl Caprylate, Phenylpropanol

BENZER ÜRÜNLER