ALLDERMO KARMA CİLTLER İÇİN TEMİZLEYİCİ TONİK 200ML

 Panthenol, Biotin ve Arnika Çiçeği Ekstraktı ile zenginleştirilmiş yumuşak formülü, cildi arındırır ve tazelik verir. Cildi nemlendirmeye ve yumuşatmaya yardımcı olur. Cilt temizliğini tamamlayıp, cildi günlük bakıma hazırlar.

 

 Cildinizi sabah ve akşam temizledikten sonra, bir pamuk yardımıyla yüzünüze ve boynunuza uygulayın.

 
• Lavanta Çiçeği Ekstrakti;
Antiseptik ve antifungal özellikleri sayesinde cilt sağlığında çok faydalıdır. İçeriğinde bulunan esansiyel yağlar sayesinde cilt problemlerinin giderilmesinde oldukça etkilidir. Ciltde başta yaşlanmadan kaynaklanan sorunlar olmak üzere birçok farklı nedenlerden dolayı meydana gelen kırışıklıkları giderir. Sivilce, Akne, cilt kızarıklığı ve enfeksiyonların ortadan kalmasını sağlayarak kusursuz cilt sahibi olmanıza katkıda bulunur.
• Vitamin B5;
Sağlıklı bir cildin yapı taşını oluşturan vitaminlerden Provitamin B5 cildinizin yenilenmeözelliğini harekete geçirir. Cildin nem tutma kabiliyetini korur ve tekrar yağ tabakası oluşturarak kırışık oluşumunu önler. Cilt dokusunun hızlı onarılması ve iyileşmesine yardımcı olur.
• Arnika Çiçeği Ektrakti;
Cildi yatıştırıcı, koruyucu ve yapılandırıcıdır. Arnika bitkisi, cildi dış etkenlere karşı korur. Cilde yoğun iyileşme ve hücre yenilenmesi sağlar. Morluk, şişlik, kızarıklık gibi cilt sorunlarını anında iyileştirir ve sağlıklı bir görünüm sağlar.

BENZER ÜRÜNLER