ALLDERMO ARINDIRICI VE CANLANDIRICI YÜZ TEMİZLEME JELİ 200ML

Bitkisel ekstraktlar, salisilik asit ve yumuşak temizleyici ajanlar ile özel olarak formüle edilmiştir. Akneye eğilimli cilt tipleri için yumuşak ve etkili bir temizlik sağlar. Gözeneklerin temizlenmesine, böylece siyah nokta oluşumunun önlenmesine yardımcı olur. Cadı Fındığı Yaprağı ekstraktı, gül yağı, panthenol, aloe vera ekstraktı ve vitaminler ile cildinizi arındırırken çok yönlü bakım yapar. Cildinizi nemlendirirken mat bir sonuç bırakır.

 

 Hafifçe ıslattığınız yüzünüze nazikçe masaj yaparak uygulayın. Ilık suyla durulayın.

 
• Salisilik Asit;
Ciltte bulunan gözeneklerin içinde biriken ölü hücreler ve yağ tıkanmasıyla akne oluşur. Salisilik asit ciltten fazla yağı ve ölü hücreleri uzaklaştırır. Cildin üst tabakasını nazikçe soyarak gözeneklerin temizlenmesini sağlar ve tekrar tıkanmasına engel olur. Antienflama-tuar özelliği vardır, bu özellik şiş olan sivilceleri dahi yok eder. Cildi kurutmadan, tahriş etmeden cildi temiz tutarak yeniden akne ve sivilce oluşumunu önler.
• Cadı Fındığı Yaprağı Eksraktı (HamamelisVirginiana Leaf Extract);
Cadı Fındığı ekstresi, antibakteriyel ve anti-oksidan aktivite gösteren biyolojik moleküllerden oluşan, cilt için oldukça sağlıklı bir bitkidir.Buna ek olarak, doğal bir gözenek sıkıştırıcıdır. Cilt lekelerinin giderilmesinde olukça faydalı olup sivilce ve akne tedavisinde yardımcı bir etken madde olarak kullanılmaktadır.
• AloeVera Ekstrakt;
içeriğinde gliserin, sodyum palmat, sodyum karbonat, sodyum palmiye kemelatı, sorbitol, ve benzeri çeşitli besin maddeleri bulunur. Bunlar cilt için faydalıdır ve cildinizi besler. Cildin kolajen yapısını ve elastikiyetini korur. Yaşlanmanın erken belirtilerini engeller akne ve sivilce oluşumunu önler sağlıkla parlayan cilde sahip olmanızı sağlar.
• Gül Yağı;
Gül yağının antiseptik özelliği vardır. Cildi kurutmadan kir ve yağdan arındırır ve temizler. Astringent özelliği ile cildi sıkılaştırır, toparlar, kırışıklıkları önler ve cilde dirilik kazandırır. Ciltte oluşan lekelerin giderilmesinde oldukça faydalıdır.
 

BENZER ÜRÜNLER