ALLDERMO AKNEYE EĞİLİMLİ CİLTLER İÇİN BAKIM KREMİ 50ML

 İçeriğindeki salisilik asit ve fermente edilmiş çinko sayesinde yüzeysel akne izlerinin görünümünün azalmasına ve yenilerinin oluşumunun engellenmesine yardımcı olur. Hama-melis ekstresi ve distile gül suyu ile ciltte açılmış gözenekleri sıkılaştırır. Kolayca emilen formülü ciltte yağlı bir his bırakmaz.

 

 Sabah ve akşam cildinizi temizledikten sonra uygulayın. Tavsiyemiz All-dermo Arındırıcı ve Canlandırıcı Yüz Temizleme Jeli ile birlikte kullanmanız.

 
• Salisilik Asit;
Ciltte bulunan gözeneklerin içinde biriken ölü hücreler ve yağ tıkanmasıyla akne oluşur. Salisilik asit ciltten fazla yağı ve ölü hücreleri uzaklaştırır. Cildin üst tabakasını nazikçe soyarak gözeneklerin temizlenmesini sağlar ve tekrar tıkanmasına engel olur. Antienflamatu-ar özelliği vardır, bu özellik şiş olan sivilceleri dahi yok eder. Cildi kurutmadan, tahriş etmeden cildi temiz tutarak yeniden akne ve sivilce oluşumunu önler.
• Çay Ağacı Yağı;
Antiseptik bir yağdır.
Cilde doğal bir parlaklık verir ve yumuşatır. Cilt lekelerini giderir, enfeksiyonları engeller ve durdurur.
Cildi, hem koruma hem tedavi etme özelliği ile akne eğimli ciltlerde oldukça faydalıdır.
• Fermented Zınc (Fermente Edilmiş Çinko);
Çinko cilt derimizin ihtiyaç duyduğu minarel-lerin başında gelmektedir. Yeni cilt hücrelerinin oluşmasına ve onarımına yardımcı olur ve hücrelerin bakımıı yapar. Çinko antiseptik özelliği sayesinde cilt yüzeyinde yuvalanan bakteri ve mikrop oluşumlarını yok eder. Aynı zamanda cildin genel görünümüne güzellik ve parlaklık katar.
• Cadı Fındığı Yaprağı Eksraktı (HamamelisVirginiana Leaf Extract);
Cadı Fındığı ekstresi, antibakteriyel ve anti-oksidan aktivite gösteren biyolojik moleküllerden oluşan, cilt için oldukça sağlıklı bir bitkidir. Buna ek olarak, doğal bir gözenek sı-kılaştırıcıdır. Cilt lekelerinin giderilmesinde olukça faydalı olup sivilce ve akne tedavisinde yardımcı bir etken madde olarak kullanılmaktadır.
 

BENZER ÜRÜNLER