Alldermo Aha+Bha Cilt Yenileyici Serum 30 ML

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ

Bölgesel cilt lekelerine karşı destek sunan özel leke peeling serumu içerdiği AHA ile cildi arındırmaya yardımcı olur. Cildin kendini yenilemesine, korunmasına ve canlanmasına destek sağlar, içeriğindeki salisilik asit sayesinde, cildin sebum dengesini sağlayıp akne oluşumuna karşı engel olmaya yardımcı olur.

 

KULLANIM ŞEKLİ

Ürünü kullanmadan önce kolunuzun iç kısmına bir miktar sürüp deneyin. Alerjen bir reaksiyon vermediğine emin olduktan sonra kullanabilirsiniz. Göz çevresi hariç, temiz cildinize her gün akşam masaj yaparak uygulayın. Tavsiyemiz ürünü gündüz kullanımda SPF 50 güneş koruyucu krem ile kullanmanız.

 

UYARILAR

Haricen kullanılır. Tahriş olmuş ciltte kullanmayınız. Göze direkt temasından kaçınınız. Temas halinde bol suyla yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı bir yerde muhafaza ediniz.

Aqua, Propylene Glycol, Alcohol Denat., Lactic Acid, Citric Acid, Tnethanolamine, Glycolic Acid, Salicylic Acid, Tartaric Acid, Mak Add, Pentylene Glycol, Panthenol, Phenoxyethanol, Sodium Hyaluronate, Pyrus Malus Fruit Extract, Vitis Vinifera Leaf Extract Citrus Medica Fruit Juice Extract, Vaccinium Myrtillus Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract Ethylhexylglycerin, Tetrasodium EDTA. 

BENZER ÜRÜNLER